Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wędkowanie na Bugu nr 5

W dniu 07 stycznia 2014 r. zostało podpisane porozumienie między Okręgami: Siedleckim i Mazowieckim, w sprawie warunków wędkarskiego korzystania z wód obwodu rybackiego rzeki Bug nr 5 (od ujścia rzeki Nurzec do ujścia rzeki Liwiec).

Na mocy tego porozumienia wędkarze okręgu siedleckiego mogą wędkować na wodach ww. obwodu, na podstawie zezwolenia otrzymanego od skarbnika Koła. Zezwolenie zawiera rejestr połowów ryb, którego wypełnienie i zwrot do skarbnika koła jest obowiązkowy.

 

Zezwolenie jest ważne tylko z aktualną składką okręgową Okręgu Siedleckiego.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (10)

 • anetka197615 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  A ja jestem w kole 42 i będę kopał staw pod moim blokiem a co

 • Tomczuk Robert Data dodania: 4 lata temu Oceń: 6 + / -

  sanczoss

  siemanko a ja jestem w kole nr 42 i jest bardzo dobrze a jak za rok znowu coś wymyślą to se staw wykopiemy i też będziemy łapać :)

 • Krystosiak Dariusz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 4 + / -

  No właśnie, okręg bialskopodlaski w tabeli zarybień i w ubiegłym i 2012 nie uwzględnia Bugu.
  Jaco, też bym chciał Narew ale nie za wszelką cenę. Masz rację nie płać w OS i przenieś się do OM. Ja już 7 czy 8 lat temu przeniosłem się z OM do OS i jest mi z tym dobrze, Ty zrób odwrotnie i też będziesz zadowolony bo będziesz miał Narew.

 • nono Data dodania: 4 lata temu Oceń: 5 + / -

  Dobrze że jest okręg siedlecki bo wtedy to nikt by nie zarybiał bugu.

 • Romańczuk Piotr Data dodania: 4 lata temu Oceń: 5 + / -

  leon2470

  Jak dla mnie w zupełności wystarczy. Głownie o tą część Bugu mi się rozchodziło najbardziej. Bałem się że mimo podpisanego porozumienia o Bugu nr 5 nie będę mógł wędkować na zbiorniku w Sterdyni. W tej sytuacji tamtejsze koło poszłoby z torbami, gdyż absurdem byłaby niemoc wędkowania osób miejscowych (w większości należących do koła Sterdyń) na tej wodzie. Całe szczęście zbiornik w Sterdyni zalicza się do odcinka Bugu nr 5 i mogę wędkować na nim bez dodatkowych opłat. Mam nadzieję że w przyszłym roku okręgi pójdą po rozum do głowy i będą podpisywać co raz to więcej porozumień aby to nam wędkarzom ułatwić życie! Bo to my płacimy i Oni powinni być dla Nas a nie my dla nich..... Gdyby tak wszystkie okręgi miały podpisane ze sobą porozumienia żaden wędkarz nie musiałby zastanawiać się czy może w tym miejscu łowić czy 300m dalej już nie ;p Dla okręgów to też jakiś plus bo nie byłoby migracji członków tak jak to się dzieje w chwili obecnej (chociażby z braku porozumienia OS z OM, kto na tym straci? A no ciekawe), każdy się zastanawia w którym to okręgu bardziej będzie się opłacało opłacić..

 • Paczuski Piotr Data dodania: 4 lata temu Oceń: 8 + / -

  a ja chcę EBRO

 • bartsiedlce Data dodania: 4 lata temu Oceń: 5 + / -

  A dlaczego Narew? Może Dunajec i Poprad? Mógłbyś głowacice połowić, a nie jakieś pierdoły.

 • Kupisz Artur Data dodania: 4 lata temu Oceń: 5 + / -

  Dobre i to a komu nie pasuje niech nie płaci ;-)

 • Paczuski Piotr Data dodania: 4 lata temu Oceń: 3 + / -

  Drogi kolego jaco z koła 30. Okręg Siedlecki podpisał dużo porozumień, a Mazowiecki nie. Pomijając OM mamy dużo wody do dyspozycji. A co do waszych "spekulacji" to OM nie może sprzedawać znaków na terenie działania OS.

 • Bagłaj Jacek Data dodania: 4 lata temu Oceń: -4 + / -

  Rozwiń